Оптички прибор

  • FC Fiber Optical Pigtail

    ФЦ оптички влакнасти реп

    Оптички пигтилови пружају брз начин за израду комуникационих уређаја на терену. Дизајнирани су, произведени и тестирани у складу са протоколом и перформансама које диктирају индустријски стандарди, а који ће задовољити ваше најстроже механичке спецификације и спецификације перформанси. Карактеристика 1. Производ прихвата увезене керамичке игле и увози висококвалитетне оптичке каблове. 2. Уведите страну напредну технологију брушења и опрему за млевење како бисте осигурали одступање центрирања влакана ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    ЛЦ оптички пигтаил

    Оптички пигтилови пружају брз начин за израду комуникационих уређаја на терену. Дизајнирани су, произведени и тестирани у складу са протоколом и перформансама које диктирају индустријски стандарди, а који ће задовољити ваше најстроже механичке спецификације и спецификације перформанси. Спецификација Конектор А ЛЦ Конектор Б Непрекинути режим влакана 9 / 125μм Тип влакна Једноставни пољски АПЦ Пречник кабла 0,9 мм јакна Материјал ПВЦ јакна Боја жута Таласна дужина 1310нм / 1550нм Трајност> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    ФЦ оптички влакнасти реп

    Оптички пигтилови пружају брз начин за израду комуникационих уређаја на терену. Дизајнирани су, произведени и тестирани у складу са протоколом и перформансама које диктирају индустријски стандарди, а који ће задовољити ваше најстроже механичке спецификације и спецификације перформанси. Спецификација Тип конектора ФЦ Пољски тип УПЦ / АПЦ Режим влакана ОС2 9 / 125μм Таласна дужина 1310 / 1550нм Број влакана Једноставни разред влакана Г.652.Д / Г.657.А1 Губитак уметања ≤0.3дБ Повратак Губитак УПЦ≥50дБ, АПЦ≥60дБ Атте ...
  • ST Single Mode Patch Cord

    СТ Сингле Моде Патцх кабл

    Овај СТ модем за повезивање је један од конектора серије МТ. Прикључци серије 2 користе две водеће рупе пречника на крајњој површини споја и водећи клин за прецизно повезивање. Поред тога, може се прерадити за производњу различитих облика џемпера. Компактни дизајн конектора омогућава краткоспојнику да има велики број језгара и малу величину. С друге стране, овај СТ модем за повезивање може се широко користити у окружењима интегрисаних оптичких влакана велике густине ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Појединачни модус за вишемодни кабл за повезивање

    Овај појединачни модем за мултимодни кабл за повезивање је специјално дизајниран за израду патцх каблова од уређаја до оптичких кабловских веза. Овај дебљи заштитни слој се обично користи за везу између оптичког примопредајника и прикључне кутије. У поређењу са обичним каблом на тржишту, наш једносмерни кабл за повезивање са више модова опремљен је предношћу добре поновљивости, добрих перформанси међу утикачима и добре температурне стабилности. С друге стране, такође ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    СЦ до СЦ једносмерни кабл за повезивање

    Овај једносмејни повезни кабл од СЦ до СЦ има две рупе за вођење пречника на крајњој плочи цеви и водилицу за прецизно повезивање. Заиста је једноставан за инсталацију и нема посебне потребе за одржавањем. Поред тога, може се обрадити за производњу различитих облика МПО џемпера. Опремљен напредним процесом, наш СЦ-СЦ једносмерни повезни кабл може се широко користити у окружењима интегрисаних оптичких влакана велике густине у процесу ожичења, осигуравајући рад велике брзине. О ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    СЦ до ЛЦ једносмерни кабл за повезивање

    Овај једнократни прикључни кабл од СЦ до ЛЦ повезан је на оптички преносни систем, који остварује функцију комуникације оптичким спрезањем, а у формату кодирања сигнала нема ничега. У поређењу са обичним каблом на тржишту, наш СЦ до ЛЦ једносмерни повезни кабл има предности пружања ултра ниског кашњења преноса података и подржавања ултрашироког напона напајања. Опремљен одличном заштитом напајања и аутоматским пребацивањем, подржава улт ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    МТРЈ у МТРЈ кабл за оптичке влакне

    Овај закрпни кабл од МТРЈ до МТРЈ опремљен је заштитном структуром, која остварује функцију спречавања оштећења оптичких влакана у околном окружењу, као што су вода, ватра, електрични удар, итд. У центру је стаклено језгро које преноси светлост. У вишемодном влакну, језгро има пречник, који је приближно еквивалентан дебљини људске длаке. Једномодно влакно језгра има пречник. Споља је језгра окружена стакленом ковертом нижег индекса ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    ЛЦ до ЛЦ једнокомпонентни кабл за повезивање

    Овај једнонаменски фиксни кабл од ЛЦ до ЛЦ може бити идеално средство за повезивање оквира за дистрибуцију оптичких влакана и оптичке утичнице за информације на прекидач, везу између прекидача, везу између прекидача и рачунара и везу између утичница за оптичке информације и рачунар. Опремљен високим перформансама, наш ЛЦ до ЛЦ једносмерни фибер кабл може се применити на подсистем за управљање. Због одговарајуће величине и мале тежине, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    ЛЦ једнократни кабл за оптичко влакно

    Овај ЛЦ једнокрачни закрпни кабл је посебно погодан за окружења закрпања велике густине. У поређењу са обичним каблом на тржишту, овај кабл је опремљен ултра малим конектором, који штеди више простора у поређењу са уобичајеним кабловским џемпером, без утицаја на вучу. А задњи плашт минијатурног конектора краћи је од уобичајеног репног плашта ЛЦ конектора, што штеди више простора за управљање орманом. Због високих перформанси, наш ЛЦ једносмерни повезни кабл има краћи ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    ФЦ једносмерни кабл за повезивање

    · Испуњава ЕИА / ТИА 604-2 са керамичким наставком за кабловске мреже велике брзине. · Штампани каблови помажу у разјашњавању и препознавању различитих каблова. · Цирконијева керамичка плочица Оптимум ИЛ и РЛ. · Кабловски неосјетљиви влакнасти кабел показује одличне перформансе на еластичности. · Картонски пакет К = К пружа максималну заштиту ваших предмета. Спецификација Конектор ФЦ на ФЦ јакну ОД 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0мм Влакнасти режим 9 / 125μм јакна Боја жута Полирање АПЦ на АПЦ јакну Материјал ПВЦ (ОФНР), ОФН ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    Дуплански кабл од СТ до СТ ОМ3

    · Испуњава ЕИА / ТИА 604-2 са керамичким наставком за кабловске мреже велике брзине. · Штампани каблови помажу у разјашњавању и препознавању различитих каблова. · Цирконијева керамичка плочица Оптимум ИЛ и РЛ. · Кабловски неосјетљиви влакнасти кабел показује одличне перформансе на еластичности. · Картонски пакет К = К пружа максималну заштиту ваших предмета. Спецификација Конектор СТ на СТ јакну ОД 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Фибер Моде 50 / 125μм ОМ3 јакна Боја Акуа полирање УПЦ до УПЦ јакна Материјал ПВЦ (ОФНР), ОФНП, ЛСЗХ Уметање ...
12345 Даље> >> Страница 1/5