Мултимоде оптички кабл

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    Дуплански кабл од СТ до СТ ОМ3

    · Испуњава ЕИА / ТИА 604-2 са керамичким наставком за кабловске мреже велике брзине. · Штампани каблови помажу у разјашњавању и препознавању различитих каблова. · Цирконијева керамичка плочица Оптимум ИЛ и РЛ. · Кабловски неосјетљиви влакнасти кабел показује одличне перформансе на еластичности. · Картонски пакет К = К пружа максималну заштиту ваших предмета. Спецификација Конектор СТ на СТ јакну ОД 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Фибер Моде 50 / 125μм ОМ3 јакна Боја Акуа полирање УПЦ до УПЦ јакна Материјал ПВЦ (ОФНР), ОФНП, ЛСЗХ Уметање ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    СЦ до СЦ ОМ4 дуплекс патцх кабл

    · Испуњава ЕИА / ТИА 604-2 са керамичким наставком за кабловске мреже велике брзине. · Штампани каблови помажу у разјашњавању и препознавању различитих каблова. · Цирконијева керамичка плочица Оптимум ИЛ и РЛ. · Кабловски неосјетљиви влакнасти кабел показује одличне перформансе на еластичности. · Картонски пакет К = К пружа максималну заштиту ваших предмета. Спецификација Конектор СЦ на СЦ јакна ОД 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Фибер Моде 50 / 125μм ОМ4 јакна Боја Акуа полирање УПЦ до УПЦ јакна Материјал ПВЦ (ОФНР), ОФНП, ЛСЗХ Уметање ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    МПО за ЛЦ дуплекс ОМ3 дуплекс патцх кабл

    МПО до ЛЦ Бреакоут каблови су ваш најбољи избор за оптичке мреже велике густине. Специјално је дизајниран за брзе етхернет, фибер фибер, дата центре и гигабит етхернет апликације. Овај кабл од 12 оптичких каблова користи се за повезивање (6) СФП + у МПО адаптер плочу и МПО пртљажник. Спецификација Конектор А МПО женски (без пин-а) конектор Б ЛЦ УПЦ Дуплек Фибре Моде ОМ3 50 / 125μм таласна дужина 850 / 1310нм 40 / 100Г Етхернет удаљеност 100м на 850нм 10Г Етхернет Дис ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    МТП ОМ4 кабл за повезивање

    Осетљиви оптички кабл од 50/125 μм ОМ4 вишемодног савијања мање је слабљење када је савијен или увијен у поређењу са традиционалним кабловима оптичких влакана, што ће учинити инсталацију и одржавање оптичких каблова ефикаснијим. Такође може уштедети више простора за каблове велике густине у дата центрима, мрежама предузећа, телекомуникационим салама, фармама сервера, мрежама за складиштење података у облаку и на свим местима где су потребни каблови за повезивање влакана. Овај вишемодни оптички кабл 50/125 ОМ4 идеалан је за ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    МТП ка ЛЦ 12 влакнима ОМ3 кабл за излаз

    1.0.35дБ ултра ниски ИЛ са конекторима УСЦОНЕЦ, 0.15дБ ултра ниски ИЛ са ЛЦ конекторима. 2. Цорнинг или ИОФЦ влакна су дизајнирана да прођу ИСО, ИЕЦ, РоХС. итд стандарди. 3. Кабел са осетљивим влакнима на савијање показује одличне перформансе на еластичности. 4.К = К картонски пакет пружа максималну заштиту ваших предмета. Спецификација Конектор А МТП женски елитни конектор Б ЛЦ режим влакана 50 / 125μм ОМ3 јакна Боја Акуа Полисх тип ПЦ до УПЦ јакне Материјал ОФНР, ОФНП, ЛСЗХ Губитак уметања ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    СЦ на СЦ ОМ1 дуплекс патцх кабл

    · Испуњава ЕИА / ТИА 604-2 са керамичким наставком за кабловске мреже велике брзине. · Штампани каблови помажу у разјашњавању и препознавању различитих каблова. · Цирконијева керамичка плочица Оптимум ИЛ и РЛ. · Кабловски неосјетљиви влакнасти кабел показује одличне перформансе на еластичности. · Картонски пакет К = К пружа максималну заштиту ваших предмета. Спецификација Конектор СЦ на СЦ јакна ОД 1,2 / 1,8 / 2,0 / 3,0 мм Влакнасти режим 62,5 / 125μм јакна Боја наранџаста Полирање УПЦ до УПЦ јакна Материјал ПВЦ (ОФНР), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    СЦ на СЦ ОМ2 дуплекс патцх кабл

    Овај мултимоде оптички кабл се испоручује са материјалом јакне високих перформанси, који има дужи радни век за употребу. Поред тога, мање је слабљење када се савијају или увијају у поређењу са традиционалним оптичким кабловима, што чини инсталацију и одржавање оптичких каблова ефикаснијим. Постоје три врсте материјала за јакне, укључујући ПВЦ (ОФНР), ОФНП, ЛСЗХ, а људи би могли да имају бољи избор у складу са својим потребама. Светли и наранџасти изглед може ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    СЦ до СЦ ОМ3 дуплекс патцх кабл

    · Испуњава ЕИА / ТИА 604-2 са керамичким наставком за кабловске мреже велике брзине. · Штампани каблови помажу у разјашњавању и препознавању различитих каблова. · Цирконијева керамичка плочица Оптимум ИЛ и РЛ. · Кабловски неосјетљиви влакнасти кабел показује одличне перформансе на еластичности. · Картонски пакет К = К пружа максималну заштиту ваших предмета. Спецификација Конектор СЦ на СЦ јакна ОД 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Фибер Моде 50 / 125μм ОМ3 јакна Боја Акуа полирање УПЦ до УПЦ јакна Материјал ПВЦ (ОФНР), ОФНП, ЛСЗХ Уметање ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    ЛЦ до ЛЦ ОМ4 дуплекс кабл за повезивање

    · Испуњава ЕИА / ТИА 604-2 са керамичким наставком за кабловске мреже велике брзине. · Штампани каблови помажу у разјашњавању и препознавању различитих каблова. · Цирконијева керамичка плочица Оптимум ИЛ и РЛ. · Кабловски неосјетљиви влакнасти кабел показује одличне перформансе на еластичности. · Картонски пакет К = К пружа максималну заштиту ваших предмета. Спецификација Конектор ЛЦ на ЛЦ јакну ОД 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Фибер Моде 50 / 125μм ОМ4 јакна Боја Акуа полирање УПЦ на УПЦ јакну Материјал ПВЦ (ОФНР), ОФНП, ЛСЗХ Уметање ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    ЛЦ до ЛЦ ОМ3 дуплекс кабл за повезивање

    · Испуњава ЕИА / ТИА 604-2 са керамичким наставком за кабловске мреже велике брзине. · Штампани каблови помажу у разјашњавању и препознавању различитих каблова. · Цирконијева керамичка плочица Оптимум ИЛ и РЛ. · Кабловски неосјетљиви влакнасти кабел показује одличне перформансе на еластичности. · Картонски пакет К = К пружа максималну заштиту ваших предмета. Спецификација Конектор ЛЦ тоЛЦ јакна ОД 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0мм Фибер Моде 50 / 125μм ОМ3 јакна Боја аква полирање УПЦ до УПЦ јакна Материјал ПВЦ (ОФНР), О ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    ЛЦ до ЛЦ ОМ2 дуплекс кабл за повезивање

    1. Производ прихвата увезене керамичке игле и увози висококвалитетне оптичке каблове. 2. Уведите инострану напредну технологију брушења и опрему за млевење како бисте осигурали одступање центрирања влакна, удубљење влакна, површину влакана без огреботина и недостатака и параметре радијуса закривљености керамичке крајње површине стандард. 3. Губитак уметања је мали, повратак је велик, заменљивост је добра, поновљено уметање и р ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    Дуплекс кабл од ЛЦ до ЛЦ ОМ1

    · Испуњава ЕИА / ТИА 604-2 са керамичким наставком за кабловске мреже велике брзине. · Штампани каблови помажу у разјашњавању и препознавању различитих каблова. · Цирконијева керамичка плочица Оптимум ИЛ и РЛ. · Кабловски неосјетљиви влакнасти кабел показује одличне перформансе на еластичности. · Картонски пакет К = К пружа максималну заштиту ваших предмета. Спецификација Конектор ЛЦ на ЛЦ јакну ОД 1,2 / 1,8 / 2,0 / 3,0 мм Влакнасти режим 62,5 / 125 μм јакна Боја наранџаста Полирање УПЦ до УПЦ јакне Материјал ПВЦ (ОФНР), ...